A może kameralne osiedle w Zabrzu?

Szukając mieszkania do zakupu zdecydowanym kryterium, jakim się kierujemy, jest oczywiście cena. Oprócz niej posiadamy jeszcze wiele innych, jak na przykład lokalizacja. Jedni decydują się z uwagi na wygodę i komfort dojazdu na mieszkanie w centrum, inni zdecydowanie wolą zamieszkać nieco dalej od miejskiego zgiełku. Doskonałym połączeniem jest lokalizacja niedaleko od centrum, niemniej jednak ze świetną komunikacją. Podpowiadamy, gdzie w Zabrzu znajdziemy taką właśnie inwestycję mieszkaniową.

Kameralny budynek wielorodzinny Arabella Dom

Ten dwupiętrowy kameralny budynek mieszkalny usytuowany jest w doskonałej lokalizacji. Mieszkania znajdują się przy ulicy Kruczej niedaleko centrum w bezpośredniej bliskości parku. Osiedle Arabella Dom otaczają zielone tereny, co oczywiście ma doskonały wpływ na indywidualny komfort mieszkańców. W budynku znajdują się mieszkania dwu, trzy oraz czteropokojowe o przemyślanych funkcjonalnych rozkładach, dzięki czemu aranżacja tych nowych mieszkań w Zabrzu dla nabywców nie stanowi najmniejszego problemu. W mieszkaniach znajdują się wszystkie niezbędne instalacje, podłogi przygotowane są do położenia ostatniej warstwy, na ścianach tynki znajdują się tynki gipsowe. Ponadto antywłamaniowe drzwi wejściowe oraz przestronne balkony wyłożone płytkami.

Inne oferty mieszkań w Zabrzu

Polecamy jeszcze inne inwestycje mieszkaniowe w Zabrzu, które są godne szczególnej uwagi. To przede wszystkim inwestycja w przygotowaniu (zbieg ulic Sienkiewicza z Jagiełły), osiedle Żyj Kolorowo oraz osiedle Słoneczne Wzgórze.