Jakich mieszkań w Zabrzu szukamy najczęściej. Jakie oferty?

Najpierw odpowiedzmy sobie na pytanie, kto najczęściej kupuje nowe mieszkania. Są to w dużej części osoby młode wiążące z miejscem zamieszkana zwykle całe swoje życie. Nowych mieszkań nie kupuje się na przysłowiową chwilę. Kupujemy też mieszkania pod wynajem. W tym wypadku decydujemy się z reguły na kawalerki. Sprawdźmy, jakie mieszkania wzbudzają zainteresowanie w Zabrzu. Jakie mieszkania są godne polecenia?

Popularne inwestycje mieszkaniowe w Zabrzu

Jeśli chodzi o nowe mieszkania w Zabrzu to widać duże zainteresowanie mieszkaniami dwu i trzy pokojowymi. Duże rodziny z dziećmi szukają natomiast większego metrażu. Czteropokojowe mieszkania są więc kolejnymi, które znajdują swoich nabywców równie szybko co mieszkania o mniejszych powierzchniach mieszkalnych. Podpowiadamy, że renomowany deweloper Trojan zapewnia w tym wypadku szeroki wybór mieszkań w dogodnych lokalizacjach. Oto one.

Osiedle Żyj Kolorowo

To osiedle dwóch budynków pięciokondygnacyjnych z lokalami usługowymi na parterze. Znajdziemy tu mieszkania 2, 3 oraz 4-pokojowe o doskonałych funkcjonalnych układach, mieszkanie proste w aranżacji. Powierzchnia mieszkań to 41-77 m2. Osiedle Żyj Kolorowo znajduje się w samym centrum miasta. Niemniej jednak to lokalizacja zapewniająca ciszę i spokój. Blisko osiedla znajduje się park, a osiedle otacza duży teren zieleni. To mieszkania zaprojektowane zarówno dla małżeństw z dziećmi, singli, jak i seniorów. Każde z nich posiada balkon lub taras.