Nowe budownictwo coraz atrakcyjniejsze!

Szare kostki, nudne elewacje i nudne otoczenie – to mamy już na szczęście daleko za sobą. Współczesne nowe budownictwo nie tylko zachwyca estetyką, ale także formą, a co najważniejsze – funkcjonalnością. „Architekci mają wciąż setki niezrealizowanych pomysłów” – twierdzi deweloper Trojan z Katowic.

Nie tylko wnętrza

Bardzo ważnym atutem charakteryzującym współczesne budownictwo jest to, że zadanie architektów nie ogranicza się już tylko do wnętrz. Wprost przeciwnie – bardzo często kluczowe jest rozsądne połączenie tego, co wewnątrz, z otoczeniem budynku. Chociaż wpasowanie osiedla w istniejącą zabudowę i zaprojektowanie okolicznej zieleni może stanowić nie lada problem, niektórym doskonale się to udaje, a najlepszym tego dowodem jest deweloper Trojan.

Funkcjonalne pomieszczenia

Nikomu nie trzeba chyba mówić, że bloki z wielkiej płyty stają się przestarzałe nie tylko ze względu na zmęczenie materiału, ale przede wszystkim z uwagi na nieaktualny już układ pomieszczeń, który nierzadko może generować problemy funkcjonalne.
Takich trudności nie zaznamy w nowych blokach, gdzie każdy centymetr kwadratowy jest znacznie lepiej przemyślany, toteż bez większych trudności da się mieszkać na przykład w 20-metrowym mieszkaniu. Jak widać, nowe budownictwo z roku na rok staje się coraz atrakcyjniejsze!