Szukamy atrakcyjnego mieszkania dla młodych w Mikołowie

W przypadku osób młodych szukających mieszkania przede wszystkim liczy się jego cena, ale bezapelacyjnie również szeroko pojęta atrakcyjność. Dobra infrastruktura społeczna, dogodna lokalizacja to kolejne atuty, którymi kierują się oni przy wyborze własnych czterech kątów. Dlaczego Mikołów okazuje się być miastem godnym szczególnej uwagi, jeśli chodzi Śląsk? Sprawdźmy to.

 

Atrakcyjne ceny mieszkań w Mikołowie

 

Koniecznie należy podkreślić, że mieszkania na sprzedaż w Mikołowie są relatywnie tanimi w porównaniu z innymi w tej właśnie aglomeracji. Bez wątpienia warto zdecydować się na mieszkania w stanie deweloperskim, gdyż właśnie te mają pod kątem aranżacji nieograniczone możliwości. Ponadto ze względu na ekonomiczny aspekt stanowią nie lada atrakcyjny wybór dla rodzin z dziećmi. Większość mieszkań oddawanych w stanie deweloperskim jest mieszkaniami bezczynszowymi.

 

Co dokładnie w Mikołowie?

 

W Mikołowie mamy atrakcyjną inwestycję przy ulicy Stolarskiej. Budynek wielorodzinny, w którym zostały ostatnie mieszkania do kupienia, budził już w fazie projektów niemałe zainteresowanie. Mamy tu możliwość kupienia mieszkania o metrażu 47,75-70,66 m2, co w przypadku rodzin z dziećmi okazuje się wystarczająco atrakcyjną powierzchnią. Mieszkania usytuowane na parterze posiadają przynależne ogródki, wszystkie natomiast funkcjonalne balkony. To nowoczesny budynek, który zwraca na siebie uwagę doskonałym projektem.