Zakończone prace w Gliwicach

Zostały zakończone prace budowlane w ostatniej inwestycji, jaką przeprowadził deweloper Trojan w Gliwicach. Choć mieszkania były już w sprzedaży od dłuższego czasu, prace zostały zakończone w lipcu, co oznacza, że można już zasiedlać nowe mieszkania w Gliwicach przy ulicy Górnej 35, 35A i 35B.

Nowoczesny kompleks mieszkalny

Inwestycja w Gliwicach przy ulicy Górnej, której realizacja niedawno dobiegła końca, składa się z trzech budynków mieszkalnych, które zostały połączone ze sobą w nowoczesny kompleks mieszkalny. Do dyspozycji jest zagospodarowana przestrzeń wokół budynku, podziemny parking, a mieszkania parterowe wyposażone zostały w ogródki do własnego zagospodarowania. Wszystkie drzwi wejściowe do mieszkań, jakie zostały zamontowane w tych blokach, posiadają specjalistyczne atesty antywłamaniowe. Budynek został wykończony z dużą dbałością o estetykę jego wyglądu. Nowoczesny dizajn budzi poczucie prestiżu. W kompleksie znajdują się 43 mieszkania, w tym lokale dwupokojowe, trzypokojowe i czteropokojowe, o powierzchniach od 37m2, do 92 m2.

Zalety budynków przy Górnej

Dużą zaletą nowoczesnego kompleksu mieszkalnego jest dogodna lokalizacja, której dużą zaletą jest bliska odległość od centrum miasta i dobrze rozwinięta infrastruktura edukacyjna. Jednocześnie teren, na którym powstały budynki charakteryzuje małą gęstość zamieszkania, co czyni osiedle spokojnym i cichym. Lokalizacja budynków gwarantuje także swobodę opuszczenia miasta, jest bowiem usytuowana blisko węzła autostrady.